Aktualizace (changelog)

Seznam aktualizací a změn projektu Jeedlo.cz včetně plánovaných úprav.

29.10.2020

Rozšíření oblastí – přidali jsme další oblasti podniků, které se mohou přidat. Jedná se o města z Jihomoravského kraje. Konkrétně Blansko, Boskovice, Břeclav, Hodonín, Hustopeče, Ivančice, Kuřim, Kyjov, Mikulov, Pohořelice, Rosice, Slavkov u Brna, Tišnov, Veselí nad Moravou, Vyškov, Znojmo, Židlochovice.

Úprava boxu – upravili jsme vzhled boxu podniku ve výpisu. Nyní je přehlednější a delší textové řetězce jsme nahradili ikonami.

REKrabička – do možnosti filtrování a vlastností podniku jsme přidali také možnost jídla do REKrabičky. Pokud preferujete ekologické obaly, můžete si vybrat podniky podle tohoto parametru.

Dárkové poukazy a podpora podniku – nyní můžete přímo podpořit vybrané podniky převodem libovolné částky na jejich bankovní konto, které je uvedeno v profilu každého z nich. Současně můžete také nakoupit dárkové poukazy, které uplatníte při nákupu jídla a nápojů v podnicích, které tuto možnost podporují.

20.10.2020

Komentáře a hodnocení podniku – nyní mohou uživatelé vkládat komentáře k jednotlivým podnikům a přidat hodnocení, které se zobrazí v detailu každého z nich.

19.10.2020

Nabídka formou obrázků – Nyní můžete přidat k podniku nabídku také formou obrázků, takže nemusíte položky vypisovat manuálně.​

Podmíněné rozvržení detailu podniku – Detail podniku nyní zobrazuje pouze takové informace, které provozovatel vyplnil. Pokud například nemá vyplněnou nabídku, nebude se zobrazovat možnost objednávky. Stejně tak to platí pro případ, kdy zaškrtne možnost využití vlastního rozvozu.

16.10.2020

Tlačítka pro Wolt a Dáme jídlo – Některé podniky mají svoje vlastní rozvozové systémy nebo využívají primárně Wolt a Dáme jídlo. Proto jsme přidali tlačítka pro tyto rozvozy. Podniky tak mohou vytvořit profil na Jeedlo.cz a posílat zákazníky pro objednávky na vybranou platformu.

Plánované úpravy

  • Mapa podniků

    Možnost vybírat podniky na mapě.

  • Podrobná nápověda

    Detailní nápověda pro provozovatele podniků, která jim usnadní přidávání do systému a poskytne informace o tom, jak vytěžit z projektu Jeedlo.cz maximum.

  • Podpořte podnik

    Funkce umožňující podpořit podnik zakoupením poukazu nebo prostou podporou formou příspěvku na bankovní konto restaurace.