FAQ – Často kladené dotazy

Proč tento projekt vznikl?

Nastala velká krize, kterou způsobuje především naše vláda. Předem nepromyšlené restriktivní opatření ničí stále více firem a podnikatelů a právě jednou ze zasažených oblastí je gastronomie. Proto jsem si řekl, že když se věnuji tvorbě webů, tak bych mohl pomoci něčím, co umím a připravil jsem tento projekt, který doufejme rozšíří povědomí o restauracích, které se snaží dále fungovat.

Kolik mě to bude stát?

Smyslem tohoto projektu je pomoci firmám a podnikatelům. Celá služba je a vždy bude zdarma. Pokud chcete přispět drobnou částkou například na provoz serveru nebo vývoj pokročilejších funkcí, můžete se podívat na stránku Podpořit projekt.

Jak mohu přidat podnik?

Prvním krokem je vytvoření uživatelského účtu, který umožní přidávání podniků. Jeden uživatel může sprvovat více podniků najednou. Jakmile jste zaregistrování, můžete přidat podnik a poté upravovat pod svým profilem na Nástěnce, to je ten panáček nahoře vedle menu.

Zajišťujete také rozvoz?

Bohužel. Tento web slouží výhradně jako prezentace podniků, přehled jejich nabídky a možnost objednání telefonicky nebo pomocí formuláře přímo na webu. Pokud nerozvážíte, jednoduše vynecháte informace k rozvozu a lidé si budou objednávat jídlo na vyzvednutí.

Máme vlastní objednávkový systém. K čemu mi bude profil?

Pokud máte vlastní objednávkový systém, můžete i tak přidat váš podnik na Jeedlo.cz. Dozví se o vás alespoň více lidí a z detailu podniku můžete odkazovat návštěvníky na vlastní stránky, kde objednávku dokončí.

Platí se přes Jeedlo.cz a máte informace o uživatelech?

Tohle není Wolt nebo Dáme jídlo. Objednávkový formulář funguje tak, že odesílá email na adresu zadanou u daného podniku. Do naší databáze se neukládají žádná data a fakticky nemáme přehled o tom, kolik bylo odesláno objednávek nebo kdo ji poslal. Všechno si následně vyřizujete sami. My nabízíme pouze jednoduchou platformu.

Seznam informací