Líšeňský pivovar

Informace a kontaky

Rozvoz

Otevírací doba

Provozovatel

Restaurace – Líšeňský pivovar, s.r.o.
IČ: 05325773

Sdílet tento podnik

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Restaurace – Líšeňský pivovar je typická restaurace rodinného typu, která se snaží hostovi zpříjemnit den nebo večer dobrým pivem a jídlem připravovaným s péčí a láskou kuchařů i obsluhy.

Na čepu jsou vždy všechna piva z místního pivovaru, jednou za čas také hostuje některý ze spřátelených minipivovarů. Oblíbené ležáky jsou čepované z výčepních tanků a také ostatní piva jsou perfektně skladována ve speciálním boxu při stálé teplotě 7°C. Pravidelné čištění pivního vedení také přispívá k nejlepší kondici místního piva. Péče o skladování a výčep je to nejdůležitější, a když takové pivo dorazí k hostovi na stůl, pozná to a ocení.

Pivu je také přizpůsoben výběr jídel, od místních specialit, burgerů, marinovaných žeber, tataráku až po vyzrálé hovězí steaky. Kromě stálé karty nabízí restaurace vždy aktuální denní nabídku, krom toho kuchaři připravují všelijaké pochoutky na chleba (paštiky, pomazánky, sýrové i masové), které můžete zakousnout, pokud se zrovna necítíte na celou večeři.

Samozřejmostí je nabídka sezónních jídel, takže si v létě pochutnáte třeba na výborné rybě, těstovinách, nebo salátu a v zimě např. na specialitách ze zvěřiny či zabijačky.

V poledne nabízí restaurace několik druhů poledního menu, ze kterého si určitě každý vybere.

V prostorách restaurace se nachází útulný salonek pro cca 50 osob, kde Vám s radostí připraví jakoukoliv rodinnou, nebo firemní oslavu. Je vhodný také na firemní školení s možností využití projektoru.

V restauraci se setkáte s poctivým přístupem ke gastronomické branži. Vždy se zde o Vás postarají s maximální péčí. Určitě si nenechte ujít jakoukoliv příležitost tento podnik navštívit

Sledujte NOVINKY na našem webu a Facebooku a přihlaste se k odběru newsletteru!

Podpora podniku a dárkové poukazy

Pokud chcete podpořit tento podnik, můžete tak učinit přímou podporou převodem na bankovní konto. Do poznámky můžete uvést svoje jméno a informace o podpoře z projektu Jeedlo.cz. Případně můžete zakoupit také dárkový poukaz pro nákup přímo v daném podniku.

Menu a nabídka

Polední menu

Středa 28.10.2020

150

 g

Pikantní masová směs, dušená rýže A: 1
95

 Kč

240

 g

Pečené kuřecí stehno, vařené brambory, salát Coleslaw A: 7 (bezlepkové)
95

 Kč

100

 g

Smažený sýr, hranolky, domácí tatarka A: 1,3,7,10
99

 Kč

300

 g

Špagety Bolognese, sypané parmazánem A: 1,3,7
119

 Kč

200

 g

Tortilla plněná kuřecím masem a zeleninou, čes. dip A: 1,3,7
119

 Kč

350

 g

VYSOKÁ VEPŘOVÁ ŽEBRA pečená v pivní marinádě A: (bezlepkové)
159

 Kč

Komentáře a hodnocení

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Podpořte Líšeňský pivovar

Můžete podpořit svůj oblíbený podnik odesláním částky na přímou podporu prostřednictvím bankovního konta nebo nákupem dárkového poukazu, který můžete poté uplatnit na nákup.

1000Kč dárkový poukaz Jeedlo.cz

500Kč dárkový poukaz Jeedlo.cz

350Kč dárkový poukaz Jeedlo.cz

200Kč dárkový poukaz Jeedlo.cz

100Kč dárkový poukaz Jeedlo.cz