Podpořit projekt

Tento projekt vznikl jako spontání reakce na neschopnost vlády řídit naši zemi v době krize. Restriktivní nařízení v době pandemie nejsou dopředu nijak promyšlená a omezení je velmi selektivní. Mnoho restaurací, kaváren, pivnic a barů bojuje o přežití, protože jsou odkázáni pouze na rozvoz a výdejní okýnka. Proto vznikl projekt Jeedlo.cz, který má pomoci podnikům bez vlastního rozvozu nebo webových stránek s adaptací na vzniklou situaci. Je to víceméně iniciativa jednoho člověka, který sice nebojuje o své přežití, ale dokáže se vžít do situace. Všechny služby tohoto projektu jsou a budou zdarma. Není to komerční projekt, ale projekt na podporu zasažených podnikatelů a firem.

Každopádně provoz a vývoj vždy něco stojí, pokud kdokoliv z konzumentů nebo provozovatelů registrovaných na tomto webu bude chtít podpořit projekt a přispět na provoz serveru a vývoj dalších funkcí a vylepšení, určitě budu rád.

Jan Drábek

Chcete podpořit vývoj?

Pokud chcete tento projekt podpořit, můžete zaslat libovolnou částku na uvedené bankovní konto. Částka bude použita na další vývoj tohoto projektu a v případě, že by bylo příspěvků více, použiji částku na vývoj webových stránek pro některou dobročinnou organizaci.

Fio Banka a.s.

Číslo účtu: 2500613427
Kód banky: 2010
IBAN: CZ3820100000002500613427
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Poznámka: Představte se, rád zveřejním osoby, které podpořili tento projekt

Můžete nás podpořit také zakoupením tohoto produktu