Objednávkový systém

Přidejte se na JEDDLO.cz

Připravili jsme portál pro podniky zasažené restrikcemi vlády v době koronavirové krize. Projekt Jeedlo.cz je dostupný pro všechny podniky zcela zdarma. Umožňuje vytvoření podrobného profilu pro restaurace, pivnice, kavárny, vinárny a bary. Sami si vyplníte veškeré informace, které chcete poskytnou svým zákazníkům. Můžete využít také jednoduchý formulář pro objednávky rozvozu nebo osobního odběru jídel a nápojů z vaší nabídky.

Navždy zdarma

Proč přidat váš podnik?

Registrační formulář

Pokud chcete přidat svůj podnik na Jeedlo.cz, stačí se zaregistrovat pomocí tohoto formuláře. Poté se můžete přihlásit a ze své nástěnky přidat nový podnik, který zkontrolujeme a během několika hodin schválíme a přidáme na Jeedlo.cz. Pokud potřebujete více informací, můžete číst dále.

Odesláním registračního formuláře souhlasíte s podmínkami užívání a zásadami ochrany osobních údajů.

Provést registraci

Vizuální prezentace

Zaujměte potencionální zákazníky ukázkou jídel a nápojů z vaší nabídky. Prezentujte svůj podnik vizuálně prostřednictvím skutečných fotografií jídel přímo z vaší kuchyně. Jídlo není pouze o chuťových vjemech, ale také o těch vizuálních.

Představení a informace

Můžete představit svůj podnik, přiblížit zákazníkům svoji kuchyni, vizi, historii, zkrátka cokoliv, co by je mohlo zajímat. Poskytněte kompletní informace o možnostech rozvozu, ceně, oblastech nebo veškeré kontaktní informace pro objednávky a komunikaci.

Kompletní nabídka

Přidejte na svůj profil polední nabídku, kompletní menu nebo nápojový lístek a umožněte zákazníkům snažší výběr z vaší nabídky. Můžete také nahrát fotografie vašeho menu a nemusíte položky vypisovat.

Vlastní rozvoz, Wolt, Dáme jídlo

Máte vlastní objednávkový a rozvozový systém? Využíváte služby Wolt nebo Dáme jídlo? Můžete si přidat odkazy přímo na svůj profil podniku a odkazovat uživatele k objednávce na vybrané platformě.

Objednávkový systém

Nemáte vlastní systém a současně nechcete platit vysoké poplatky službám Wolt a Dáme jídlo? Můžete využít náš jednoduchý objednávkový systém, který poskytne zákazníkům formulář pro objednávky, které vám budou chodit přímo na email.

Komentáře a hodnocení podniku

Získejte zpětnou vazbu vašich zákazníků a sledujte hodnocení vašeho podniku. Můžete se také vyjádřit k recenzím, poděkovat nebo poskytnou další informace.

Podpora a dárkové poukazy

Nabídněte zákazníkům možnost využití dárkových poukazů jako formu platby za objednávky rozvozu nebo osobního odběru jídla a nápojů z vaší nabídky. Můžete také v detailu podniku uvést bankovní konto, na které mohou uživatelé zasílat přímou podporu v době krize.

Registrační formulář

Pokud chcete přidat svůj podnik na Jeedlo.cz, stačí se zaregistrovat pomocí tohoto formuláře. Poté se můžete přihlásit a ze své nástěnky přidat nový podnik, který zkontrolujeme a během několika hodin schválíme a přidáme na Jeedlo.cz.

Odesláním registračního formuláře souhlasíte s podmínkami užívání a zásadami ochrany osobních údajů.

Provést registraci