Představení projektu Jeedlo.cz

Projekt Jeedlo.cz vznikl jako reakce na restrikce naší vlády v době koronavirové krize. Všimli jsme si, že spousta podniků sdílí informace o možnostech rozvozu a osobního odběru jídla pouze prostřednictvím sociálních sítí. Většina z nich nemá vlastní rozvoz a nevyužívá služby jako Wolt nebo Dáme jídlo.

Právě proto jsme se rozhodli vytvořit jednoduchou platformu, která umožní provozovatelům restaurací, bister, kaváren, pivnic nebo barů snadné vytvoření profilu, kde budou mít informace o aktuální nabídce s možností kontaktování podniku nebo přímého vytvoření objednávky pomocí online formuláře, který bude zaslán na uvedený email podniku s podrobnostmi objednávky. První fáze projektu bude mít samozřejmě svá omezení. Nemůžeme ani zdaleka konkurovat projektům typu Wolt nebo Dáme jídlo. Chceme pouze nabídnout bezplatnou alternativu.

Postupně budeme ovšem systém vylepšovat a pokusíme se poskytnou provozovatelům dostatečně kvalitní platformu, která jim alespoň částečně pomůže v této nelehké době.

Za projekt Jeedlo.cz
Jan Drábek