Proč přidat podnik na Jeedlo.cz

Projekt Jeedlo nemá za cíl konkurovat velkým hráčům jako je třeba Wolt, Dáme Jídlo nebo Zomato, což není ani v našich silách, protože se jedná o systémy, které byly vyvinuty za miliony korun. Snažíme se pouze nabídnout alternativní platformu, která pomůže podnikům se lépe přizpůsobit aktuálnímu stavu a přitom šetřit náklady. Právě proto je celá platforma zdarma a vždy bude. Platforma v první fázi vznikla jako iniciativa jednoho člověka pomoci oblasti gastronomie v této nelehké době. Postupně pracujeme na vylepšeních, abychom umožnili podnikům vytěžit ze služby Jeedlo.cz maximum. Proč tedy mít profil Vašeho podniku právě na Jeedlo.cz?

Navždy zdarma

Služba nevznikla jako komerční projekt, ale pouze jako podpora gastronomie. Vytvořili jsme ji s úmyslem poskytovat zdarma a tak tomu navždy bude.

Profil podniku podle vaší představy

Přestože nabízíme možnost online objednávek pomocí formuláře, sami se rozhodnete, které části platformy budete využívat. Můžete si vytvořit profil za účelem objednávek, ale také využívat pouze jako další marketingový nástroj pro získání zákazníků a ty dále odkazovat na vlastní rozvoz nebo na profily na Wolt nebo Dáme jídlo.

Objednávky rovozu nebo osobního odběru

Registrací a přidáním podniku získáte možnost online objednávek pro rozvoz nebo osobní odběr jídla a nápojů.

Podpora a dárkové poukazy

Uživatelé mohou také zakoupit dárkové poukazy na podporu vašeho podniku nebo přispět libovolnou částkou přímo na bankovní konto, které uvedete při tvorbě profilu. Pokud máte speciální akce, můžete pro vás vytvořit také personalizované nabídky.

Pravidelné aktualizace

Chceme vytvořit kvalitní platformu, která přinese skutečný užitek. Proto budeme pracovat na pravidelných aktualizacích a přidávat nové funkce.